Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2011.05. - 06 hó archivum

A 30. fordulóban a már feljutó ezüstérmes Ikarus otthonába látogattunk és kettő kettes döntetlenre hoztuk a találkozót, úgy hogy a Menczeles mester gárdája már kettő góllal elment . Végerdményben pedig a 12. helyen végeztünk a Budapest bajnokság I/b osztályában.

2011.06.17.-én pénteken délután 17:00 órától tartjuk meg az évadzáró ünnepségünket a Márton utcában.

vasárnap :

17:30 órakor : Ikarus - Csillaghegy felnőtt bajnoki

Sasvár  utca

2010. június 06 hétfő   17:20

A HETI PROGRAMUNK

kedd : 16:30 - 18:30 Felnőtt és U19 edzés ,

szerda : 18:00 órától Felnőtt edzőmeccs ,   Az U19-nek  edzés.

csütörtök : 17:30 - 19:00 Felnőtt edzés

Csütörtök U19 Nagytétény - Csillaghegy 18:00 óra , Angeli út.

péntek : szabadnap

kedd : 16:30 - 18:30 Felnőtt és U19 edzés , 19:00 órától taggyűlés.

szerda : 18:00 órától Felnőtt edzőmeccs , Csillaghegy I. - Csillaghegy II.  Az U19-nek  edzés.

csütörtök : 17:30 - 19:00 Felnőtt és U19 edzés .

szombat :

11:00 órakor : Csillaghegy - 43. Sz. Építők felnőtt bajnok

13:00 órakor : Vízművek - Csillaghegy,  U19-es bajnoki a Váci úton.

2010. május 29 vasárnap   10:39

KIKAPTUNK AZ UTOLSÓ

helyezettől  a szombaton tíz órakor kezdődő mérkőzésen 2 - 1 arányban a Zrinyi otthonában

Meglepő de megérdemelt vereséget szenvedtünk a győzelmet jobban akaró utolsó helyezettől.

Beigazolódott az a régi mondás , hogy kevés csak a szerelést kivinni a pályára.

AC Zrinyi  2 - 1 , ( 1 - 0 ) Csillaghegyi MTE

2010. május 25 szerda  21:56

PARÁDÉS HÉTKÖZI MÉRKŐZÉSEK

voltak a Csillaghegyi MTE  szineiben.

Kedden a Nagytétény otthonában a tavalyról elhalasztott U19-es meccsünket Takács ( 2 ) valamint Iváncsics a mérkőzés utolsó percében szerzett találatával 3 - 1 arányban megnyertük a találkozót.

A mai napon a felnőtt csapat is, egy halasztott meccset játszott a Pestszentimre csapatával hazai pályán a Márton utcában.

A mérkőzés döntő részében mink irányítottuk a pályán történő eseményeket. Ludmán Andor tizenegyest fogott Döme egy , valamint Mikó két góljával szintén 3 - 1 arányban megnyertük a mérkőzést.

A kilencven perc ideje alatt a két három érintéses játékkal futtatgattuk a vendégeinket,  és az átlövéseink is összezavarták Pénzes mester játékosállományát.

A második félidőre annyira beérett a heti munkánk erre a /sorsdöntő / mérkőzésre , hogy számtalan alkalommal tudtunk megindulásból, helyzetkialakításból ,veszélyeztetni a vendégeink kapuját.

A védelmünk is remek teljesítményt nyújtott a kellemes délutáni időjárásban.

A második félidő tizedik percétől kezdve aztán fokozatosan átvettük az irányítást , míg  az ellenfelünk nem tudott egy egészségesnek mondható támadást sem vezetni a kapunk felé.

Az utolsó négy mérkőzésből 10 pontot szereztünk ami igazán jó érzéssel töltte el, a lalátón is szép számmal kilátogató Csillaghegyi szimpatizánsokat.

Szombaton 10:00 órakor az AC Zrinyi otthonába látogatunk aki már biztos kieső a BLSZ I/b osztályból, hiszen Ők is ma játszottak a BEAC ellen és sima 4-1-es vereséget szenvedtek.

Egy biztos , a hétvégi  meccset is hozni kell a kieső ide,  kieső oda hazaiakkal szemben.

Csak így tovább , hiszen fontos a gyözelem, mert nem mindegy , hogy hanyadik helyen állunk, végzünk.

CSILLAGHEGY 0  -  0 MAFC

Az alább látható fotókból lehet elemezni , hogy miért nem sikerült jobb helyzetbe kerülnünk és győznünk.

AZÉRT IDE ÉRKEZHETETT VOLNA VALAKI

HÁT BIZONY ITT IS LETT VOLNA LEHETŐSÉG

ILYEN LUXUST AZÉRT NEM LETT VOLNA SZABAD BIZTOSÍTANI AZ ELLENFELÜNKNEK

ANDOR KÉT EGYMÁS UTÁNI MECCS ÓTA NEM KAPOTT GÓLT.

A CSILLAGHEGYI DRUKKEREK HIÁBA VÁRTÁK A GÓLT / GÓLOKAT /

2010.május 20. péntek 09:44

VÉRBEN ÚSZÓ SZEMEKKEL ÉS HABZÓ SZÁJJAL

várható a M.A.F.C. érkezése a Márton utcai bajnoki mérkőzésre, a szombaton 11:00 órakor megrendezendő 27. bajnoki fordulóra.

Mint ismeretes az őszi bajnoki mérkőzésen vendégként szerepeltünk volna a Szabadkikötő pályán , csakhogy a hazaiaknak nem volt sem kéznél , sem a sporttelepen a játékosok igazolása.

A Csillaghegy belement abba a játékba, hogy a 30 perc várakozást / hivatalból van ilyen / meghosszabította közös megegyezéssel a csapatkapitányukkal, hogy még várunk 15 percet / nem többet / és amennyiben megérkeznek vele a Fair Play szellemében lejátszuk a mérkőzést csúszás ide vagy oda .

A lényeg tehát ! A bajnoki találkozó 13:30 órakor kezdődött volna hivatalosan, és a fél óra szabályos várakozás után 14:00 órakor le kellett volna fújnia a játékvezetőknek a mérkőzést.

Ennek ellenére a Csillaghegy adott még egy negyed óra laufot a hazaiaknak , de mivel 14:15 percig nem érkeztek meg a hivatalos játékos engedélyek, így a Csillaghegy csapata bevonult az öltözőjébe , mivel a játékvezetők is végett vetettek a találkozónak.

Innetől kezdve aztán elszabadult a pokol a hazaik részéről,  mert rá öt percre befutott valaki az engedélyekkel.

Óriási utálatnak örvendtünk az Egyetemistáktól, mert a kurva anyazás már csak hab volt a délutáni időpontban.

A csapatkapitány Erdey László a képen volt az aki még majdnemhogy verekedést is provokált.

Tehát a holnap előre még nem tudható, hogy mi várható de hogy nem tűnik simának a bajnoki találkozó az fix.

Az U19-es csapatunk pedig vasárnap 11:00 órakor fogadja a Hegyvidék gárdáját a Márton úton.

JÓ SZÓRAKOZÁST KÍVÁNUNK A KILÁTOGATÓINKNAK.

2010. május 16. hétfő   11:52

AZ U19-nek A VASÁRNAPRÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSE

2011. május 18.án  ( MOST ) szerdán 17:30 órakor lesz megrendezve a Márton úton .

BUDAKESZI - CSILLAGHEGY

2010. május 15. vasárnap  19:55

KÜZDELEM , SZÍV, ERŐ, ÉS AKARAT

jellemezte a Promontor utcában pályára lépett minden egyes játékosunkat.

Az égetően fontos három pont megszerzésében minden egyes játékosunk  ,  összeszorított foggakkal és ököllel küzdöttek a győzelemért .

Ludmán Andor három 100%-os helyzetben is meg tudta menteni a kapunkat.  Az öregek hátul fegyelmezetten és tudatosan irányították a játékot .

A középpályás sorunk is tisztességesen helyt állt , az egy vastagabb árnyalattal jobban működő Szent Pál csapatával szemben.

A 17. percben Orosházi góljával megszereztük a vezetést , amit még akkor sejteni sem lehetett , hogy ez lesz a végeredmény.

A csatáraink is bőven kivették a védekezésből a részüket, ha kellett akkor asaját tizenhatosunk előtt szereltek.

Balogh Zoli és Vass Dani pályára lépése nem okozott csalódást , hiszen egyre többet és jobban szerepelnek ( a számukra még ) egy nehezebb súlycsoportban.

Sajnos Singer Marci begyűjtötte az ötödik sárgáját és ezért szombaton az amúgy is rázos meccsnek tűnő M.A.F.C. ellen nem léphet pályára.

Végereményben tehát a Szent Pál ellen ebben a bajnokságban a megszerezhető 6 pontot sikerült begyűjtenünk, 6 - 2 -es gólkülönbséggel.

Ezen a mérkőzésen mindenki a legjavát adta a Csillaghegyi színeknek. Szép volt Fiúk !!

De az élet megy tovább kedden 17:00 órátol edzés hazai pályán.

Szerdán 18:00 órakor a Vízmművek otthonában edzőmeccset játszunk, majd csütörtökön a Márton utcában lesz edzés fél hattól.

Szombaton pedig 11:00 órakor kezdődik a Csillaghegy - M.A.F.C. felnőtt bajnoki.

Vasárnap az U19-es csapatunk a Hegyvidék ellen lép pályára hazai környezetben szintén 11:00 órás kezdéssel .

2010. május 14 . szombat 09:15

A mai napon pedig Bene István ( Öcsi ) töltötte be a 31. életévét. Boldog szülinapot.

2010. május 12 . csütörtök  13:20

Németh Tamás ma ünnepli 36. születésnapját. Isten éltessen Csita .

BE KELL HÚZNI A SZENT PÁL ELLENI MECCSÜNKET.

Csak a gyözelem elfogadható. Minden más eredmény gondolkodásra , matematikai eselyek latolgatására elegendő.

Amennyiben a hazai utolsó bajnoki formánkat át tudjuk hozni a műfüves stadionba akkor nem lehet semmi baj.

Döme Tamás hét fordulót , de az edzéseket nem kihagyva , ott lesz a kezdőben vagy sem , ez még kérdés egyelőre.

Molnár Dani 5. sárgája végett nem játszhat.

Az alábbi keretben a mérkőzés játékvezetői láthatóak.

Szent Pál Akadémia – Csillaghegyi MTE Jegyzőkönyv

Az ifjúsági csapatunk hétvégi mérkőzése a Budakeszi kérésére halasztva lett.

A várható , de még nem egyeztetett időpont : 2011. május 18 szerda 18:00 óra Márton út.

Az U 19 csapatnak , van még egy restanciája a Nagytétény ellen. Minden valószínűség szerint 2011. május 24.én kedden lesz bepótolva 18:00 órai kezdettel az Angeli úton Nagytétényben.

2010. május 09. hétfő 15:00

2011.május 10  kedd 17:00 óra edzés a Márton úton.

2011. május 11 szerda 18:00 óra Edzőmérkőzés . Csillaghegy - Újpesti H. Helyszín a Márton úti pálya.

2011. május 12 csütörtök 17:30 óra edzés a Márton úton

2011.április 30. szombat 17:00 óra.  Szent Pál  - Csillaghegy .Helyszín:  Budafok Promontor (felnőtt )

BUDAKESZI - CSILLAGHEGY ?????

2010. május 07. szombat 14:30

VISSZAVÁGTUNK AZ ÚJBUDAIAKNAK

Csillaghegy 4 - 1 , ( 1 - 1 ) Újbuda

A 10. percben a Vendégeink vezetéshez jutottak, de a 20.ban már utol is értük Őket.

A második félidőben aztán mindent egy lapra feltéve beindult a csapat, amihez nagyon kellett a centerhalf Mudra Feri védőmunkája . A képen Mudra Feri épp egy támadást akadályoz meg.

Gonda Gergő is remekül kivette magát a védőmunkából.

Egy kapus támadás után Kámán Zolit fejberúgták.

Imre Zoli remek játékával nagyban hozzájárult a Csillaghegyi győzelemhez.

Egy újabb Újbudai támadás , de az Öreg megintcsak a helyzet magaslatán.

Aztán mentünk tovább. Veszélyben az ellenfél .

Ebből a helyzetből sajnos nem lett gól!

A reakció a kispad mellől:

A leláton is izgultak.

Singer Marci góljával 3 - 1 a 66. percben

A vendégek edzője Suskó Ferenc , itt kezdett el öregedni.

Cserére készülünk. Németh Laci kapja az utasításokat.

A 82. percben Haselbachot lehozzuk , hogy élvezze a közönség tapsviharát.

Csengeri Tomi is bemutatkozott a felnőttben.

83. percben Molnár Dani góljával megvan a végeredmény is.

A heti programunk a következő képp alakul :

2011.május 3  kedd 17:00 óra edzés a Márton úton.

2011. május 4 szerda 18:00 óra Edzőmérkőzés . Csillaghegy - Erdért . Helyszín a Márton úti pálya.

2011. május 5 csütörtök 17:30 óra edzés a Márton úton

2011.május 7 szombat 11:00 óra.   Csillaghegy .- Újbuda . Helyszín:  Márton út

2011 május 8 vasárnap 09:00 óra Csillaghegy - Pestszentimre . Helyszín : Márton út

2011.május 01. vasárnap  10:02

VESZÉLYBEN A KÖZÉPMEZŐNYBELI HELYEZÉSÜNK

Sajnos kaptunk egy simának mondható négyest a BEAC-tól.

A képen jól látható , hogy mindent megtettünk a győzelem érdekében.

Sajnos a félidőben tartott eligazításból semmit nem valósított meg a csapat. Egy nagyon egyszerű kérésnek sem tettek  eleget a játékosaink. Az edzőnk csak annyit kért , hogy ne rúgjuk fel a labdákat , mert a BEAC védői mindent kifejelnek előlünk, vagy a kapus húzza le.

BEAC – Csillaghegy , jegyzőkönyv

Ifjúsági csapatunk a Kelen ellenfeleként , rögtön a mérkőzés elején egy rosszul eltalált labdát ajándékozott a hazaiak csatárának, aki nem hibázott.

A második félidőben majdnem hasonló volt a szituáció, csak most mi kaptunk lehetőséget amit ki is használtunk. Iváncsics a kapuig meg sem állt. Kiegyenlítettünk .

A 60. percben pedig gondolt egyet a Kelen csatára , mintegy 25 - 30 méterről eleresztett egy lövést ami a jobb felső sarokban kötött ki. Sajnos ezzel a góllal el is dölt a mérkőzés

2011. május 01.  vasárnap 13:00 , Kelen - Csillaghegy

Az alábbi linkre rákattintva az MLSZ által nyílvántartott sárga és piros lapokat lehet megtekinteni.

Amikor bejön az oldal, a baloldalona legördülő menűsorban, értelemszerűen ki kell választani :

A Magyar Labdarúgó Szövetség helyett BUDAPEST

Majd a HORFER SERLEG BLSZ I/B. o.

Majd a csapatok felsorolásánál a csapatunkat.

CSILLAGHEGYI  MTE

Ha mindez megvan akkor a lekérés indítása !

Hivatalosan nyílvántartott sárgalapok

2011.április 26. kedd  11:20

2011.április 26 kedd 17:00 óra edzés a Márton úton.

2011. április 27 szerda 18:00 óra Edzőmérkőzés . Csillaghegy - Újpesti H. Helyszín a Márton úti pálya.

2011. április 28 csütörtök 17:30 óra edzés a Márton úton

2011.április 30. szombat 17:00 óra.  B.E.A.C - Csillaghegy .Helyszín:  Bogdánfy út 10.

2011.május 01 vasárnap 13:00 óra .Kelen U19 - Csillaghegy U19

2011. május 01  vasárnap 13:00 , Kelen - Csillaghegy