2010.09.18. szombat  16:30 Duna pálya

ELMARADT

CSILLAGHEGY II. - HEGYVIDÉK II.

2010.09.18. szombat 19:00 Fay utca

Kora este ide , kora este oda , a mérkőzés 4. percében egy szögletnél rendesen bealvadt a védelmünk. Egy szöglet és máris vezetett az ellenfelünk.

Mikó pedig nem sokáig hagyta örülni a vendégcsapatot hiszen egy nagyon jól eltalált szabadrúgásból / a tizenhatos sarkától nem messze / pompás góllal egyenlített.

A 16. percben megsérült Sütő végett sajnos megbomlott a hátsó alakzat és hamarjában elhúzott a Hegyvidék kettő góllal.

A félidő 1 - 3

A félidei fejmosás után még talán a hajukat szárították a csapat játékosai mert a 47. percben már háromgólos előnyre tett szert az ellenfelünk.

Az 55. és az 58. percben Mikó és Gáspár góljaival megmaradt a remény , hiszen volt még hátra fél óra a mérkőzésből. Sajnos nem sikerült felőrölni az ellenfelünk védelmét a hátralévő időben , bár foggal körömmel küzdöttek mindannyian mégsem sikerült eredményesnek lenni a mérkőzés végéig.

Csillaghegy - Hegyvidék jegyzőkönyv

HEGYVIDÉK - CSILLAGHEGY  U19

2010.09.19. vasárnap 13:00 Hunyadi M. út

KELEN PÁLYA

Óriási elánnal és becsülettel közdött mind a tíz emberünk. Kukunberg már az első percekben tizenegyest védett, aztán a 11.percben pedig mi jutottunk büntetőhöz. Balogh Zoli nem hibázott.

A mérkőzés 35. percében Ivancsics góljával sikerült kiegyenlítenünk, és 2-2 -es félidő után az 58. pecben újból Ivancsics talált a hálóba.

Már úgy tünt , hogy el tudjuk hozni a 3 pontot , de a 87. percben mindent egy lapra feltéve a Hegyvidék kapusa engedélyt kapott , hogy a szögletrúgásra előremenjen.

Sajnos az ötösön pattogó labdába pont Ő tudott belepiszkálni, és így alakult ki a 3-3-as végerdmény