Kép

Csillaghegy I. - Csillaghegy II.

2 - 2 , ( 0 - 2 )

Kép

Várakozásnak megfeleően a tartalék csapatunk minden energiáját mozgósítva készült , hogy egyenrangú ellenfélnek bizonyuljon.

Az első félidőben a kettő nullás vezetésük egy kicsit borzolta a kedélyeket az első csapatnál, de a második félidőre sikerült összekapni Boldizsár Úrnak a csapatot.

Végeredményében hasznos volt mindkét csapatnak ez a mérkőzés.

Visszavágó nemsokára a Fay utcában valamelyik kedden vagy csütörtökön este 20:30 órai kezdéssel műfüvön villanyfény mellett lesz megrendezve.

katt a képre

JÖN A SZABADKIKÖTŐ

Igazából nem sok jóra számíthatunk ellenük , hiszen idáig kettő győzelemmel és egy döntetlennel magasan előttünk vannak a tabellán.

Vegyük sorba a meccseiket .

I. forduló :

MAC Népstadion 3 - 3 , (1-1) Szabadkikötő

A vendégek a hazai  MAC-nak is rúgtak hármat akinknek mink csak tizenegyesből tudtunk egyet. De az is igaz , hogy a kőbányaiak is háromszor betaláltak.

II. forduló :

Szabadkikkötő 5 - 3 , (3-2) Tintahalak

A Csepeliek annak Tintahalaknak rúgtak egy  ötöst, akiktől mink ugyanannyit kaptunk. Mint tudjuk közünk nem volt a meccshez.

III. forduló :

Duna  1 - 2 , (0-0) Szabadkikötő

Idegenben is nyerni tudtak , úgy hogy a Duna a 92. percben tudott csak szépíteni.

A Szabadkikötő csapata a második helyen áll a tabellán jelenleg 77.78%-al a Csillaghegyi 11.11 %-os teljesítménnyel szemben. Ők tíz gólt , mink pedig kettő gólt szereztünk az elmúlt három forduló alatt.