Kép

katt a képre

ÁLMATLAN ÉJSZAKA VOLT

Menjünk a meccsek kezdési időpontjának sorrendjében

Utánpótlás csapatunk igazán jó időben és körölmények közt volt vendége a II. Kerületi UFC csapatának.

Az UP csapatunkról a Vezetőség úgy döntött , hogy az első bajnoki mérkőzésre a lehető legjobb összeállításban tudjon pályára lépni.

Ennek reményében /tudatában/ mivel öt olyan játékossal kezdték meg a bajnokságot a fiataljaink,  akik közül már hárman a fiatal koruk ellenére az NB III.-ban is szerepeltek, valamint a másik két játékosunk is bemutatkozott a " NAGYJAINK " felnőttek közt, hogy magabiztosan el tudják majd hozni a három pontot.

Sajnos ez nem sikerült és átlagban 18 percenként kaptuk a gólokat.

A felnőtt csapatunknál viszont ez már a harmadik forduló volt, és sajnos nem hozott gyözelmet , de még egy döntetlenre való reményt sem a mérkőzés.

Öt gól / szál  PIROSRÓZSA/  a RAFC pályájáról azért az már nem semmi.

Többek véleménye szerint az öltözőben elhangzott, hogy nem igazán jó , a hazai bajnoki mérkőzésünket délelőtt lejátszani !

Hát most délután játszottunk.

A fiataljainkat lemásolva a NAGY csapat is egy ötöst kapott, ami az iskolában kitűnő eredmény , de a fociban ez a szám egyenlő a KO.-val.

Sajnos a csapatunk  játéka a második és a harmadik fordulóban a IV. osztály minőségét sem érte el jóformán.

A parádés első forduló után , az ilyen szintű visszaesést csak a játékosaink tudják ""megmagyarázni"", majd a hétközi első edzésen  az öltözőben felvázolni.

Egy biztos nem azzal , azokkal van a probláma akik pályára küldik a játékosokat.

A II. csapatunk pedig mondhatni hogy a sorsolásnak köszönhetően éppen a bajnokság legerősebb csapatát kapták ellenfelüknek rögtön az első fordulóban.

A rutinos öreg rókák a mérkőzés elején egy szabadrúgásból szerezték meg a vezetést, amit nagyon szépen meg is tartottak. Nem akartak a 0 - 1 után már igazán focizni, hiszen rutinosan széttördelték, lassították a játékot. Sajnos az első félidőben azért találtak még egy gólt, és innentől kezdve rohanhattunk az eredmény után . Azért volt egy kis negatív érzés bennem,  hiszen a a 70. percben kiállított Bilek hiányát sem tudta a csapatunk leküzdeni. Mentek , hajtottak a fiúk , de ahogy szokott lenni , semmi sem jött be.

Az első csapat statisztikája a 3. forduló után !